Krokodylom Wstęp Wzbroniony Recenzja

Krokodylom Wstęp Wzbroniony

W lesie pojawił się plakat – Krokodylom Wstęp Wzbroniony!

Zebra postanowiła wyprawić przyjęcie urodzinowe i zaprosiła na nie wszystkie zwierzęta. Wszystkie – z wyjątkiem krokodyli! Można by pomyśleć – co z niej za zebra! Ale, jak się okazje,  miała ona rację, ponieważ krokodyle miały chytry plan – zjawić się na imprezie i zjeść solenizantkę! Mniam! 

Jak to, zjeść??

Nie z krokodylami jednak takie sztuczki! Przecież kilka plakatów to za mało, aby je powstrzymać. Tak więc podstępne gady postanowiły się przebrać i zamaskowane wpadają na imprezę!

Chrupek, Gryzik i Kęsik!

Niestety jak to krokodyle – zajęły się zabawą, jedzeniem tortu i kompletnie zapomniały zjeść zebrę. Do diaska ! Na szczęście, albo też nieszczęście:), zorientowały się, że już niedługo szykuje się prywatka u żyrafy!

Zabawa trwa w najlepsze!

Krokodylom wstęp wzbroniony to pięknie ilustrowana bajka, opowiadająca bardzo lekką historię. Nie moralizuje, nie uczy, ale bawi. Nie da się tutaj odnaleźć przesłania ani głębszego sensu, ponieważ nie taki jest cel tej książki. Jej zadaniem jest sprawić, abyśmy się śmiali. I znakomicie jej się to udaje!

Sto lat Zebro!

Czasami przyjemnie jest poczytać historię, która ma właśnie bawić i która podchodzi do tematu z przymrużeniem oka.

Krokodylom Wstęp Wzbroniony

Nam Krokodyle bardzo się podobają:) Książka wydana jest na dużym formacie, co nam się bardzo podoba, ponieważ lubimy duże wydania. Czy warto kupić? Naszy zdaniem – zdecydowanie tak!


Krokodylom Wstęp Wzbroniony

Krokodylom Wstęp Wzbroniony!

Wydawnictwo: Dwukropek

Autorzy: Heather Pindar, Susan Batori


2 komentarze

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.