Lego Duplo 10954 Number Train – Learn To Count – Recenzja

Lego Duplo Number Train 10954

Klocki Lego Duplo 10954 to świetny wybór dla dzieci w wieku od 1,5 do 5 lat, które dopiero zaczynają eksplorować świat konstrukcji i budowania. Klocki te są większe niż standardowe klocki Lego, co ułatwia ich chwytanie i umieszczanie w odpowiednich miejscach. Ponadto, kolorowe i ciekawe kształty zachęcają do kreatywnego myślenia i rozwijają wyobraźnię dziecka.

Lego Duplo Number Train 10954
Jedziemy!

Number Train – Learn to Count to drugi zestaw klocków Duplo, jaki kupiliśmy dla Adama. Zdecydowaliśmy się na niego głównie ze względu na tematykę. Adaś uwielbia pociągi, więc zestaw 10954 wydawał nam się najodpowiedniejszy. Wybraliśmy się więc razem do sklepu i nasze przypuszczenia się potwierdziły – Adaś wybrał sobie ten zestaw i dumnie niósł do domu:)

Czy jesteśmy z tego zestawu zadowoleni? Jak najbardziej!

Co prawda Adaś jest jeszcze za mały aby w pełni wykorzystać potencjał Number Train, ponieważ póki co, umie liczyć tylko do dwóch:), jednak potrafi budować wagony godzinami! Jak widać na zdjęciach, klocki z innych zestawów idealnie się dopasowywują, a wagony stają się coraz wyższe i wyższe!

Jakość zestawu jest bardzo dobra. Klocki są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest trwałe i odporne na uszkodzenia. Klocki łatwo się łączą i rozłączają, co umożliwia dziecku swobodne eksperymentowanie i budowanie różnych konstrukcji.

Jednym z atutów klocków Duplo jest także łatwość czyszczenia. Klocki można z łatwością umyć wodą i mydłem, dzięki czemu zawsze wyglądają jak nowe.

Jedynym minusem klocków Duplo może być ich cena, która jest nieco wyższa niż cena standardowych klocków Lego. Jednakże, biorąc pod uwagę jakość i trwałość klocków Duplo oraz ich edukacyjną wartość, uważam że warto zainwestować w ten produkt. Do tej pory opisywałem (i rekomendowałem!) głównie puzzle magentyczne, ale jak w miarę jak Adaś będzie dorastał, zapewne będzie pojawiało się coraz więcej zabawek!

Lego Duplo Number Train 10954
Pociąg wraz z elemntami innych zestawów.

Podsumowując, zestaw klocków 10954 to świetna propozycja dla dzieci w wieku przedszkolnym, które chcą rozwijać swoje umiejętności manualne i kreatywność. Są one łatwe w użyciu, trwałe i edukacyjne, co stanowi doskonałą inwestycję w rozwój dziecka.


Lego Duplo Number Train 10954

Klocki Lego Duplo 10954

Marka : Lego Duplo

Seria/Model: 10954 Pociąg z cyferkami


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.