Little Baby Learns Colours

Little Baby Learns Colours to tekturowy zestaw dla najmłodszych, wspomagająca naukę kolorów. Znajduje się w nim zamykana na magnes okładka, sama książeczka, jak również dwanaście niewielkich elementów, które małe rączki będą mogły wyjmować i wkładać na miejsce. Albo tymczasowo przechowywać w niewielkiej przegródce, znajdującej się nad książką:)

Na kolejnych stronach dowiemy się o czterech podstawowych kolorach – żółtym, niebieskim, czerwonym i zielonym. Na każdej stronie znajdziemy trzy elementy, które pomogą nam rozwinąć podstawowe słownictwo (zwłaszcza gdy nasz maluch dopiero zaczyna się uczyć języka angielskiego).

Wyjmowanie różnokształtnych elementów wspomaga rozwój umiejętności motorycznych. Motoryka mała to ruchy palców i dłoni, czyli ruchy w małym zakresie, ale wymagające skupienia. Dla maluszka wyjęcie puzzla i odpowiednie jego umiejscowienie jest, wbrew pozorom, nie lada wyzwaniem!

Little Baby Learns Colours to sprytna mała książeczka, dzięki której nasze pociechy mogą pracować nad szeregiem umiejętności.

Żywe kolory na pewno przyciągną wzrok dziecka, a element układanki sprawił, że wielokrotnie z Adasiem wracaliśmy do tej pozycji!


Little Baby Learns Colours Priddy Books Cover

Little Baby Learns Colours

Wydawnictwo: Priddy Books

Autorzy: Roger Priddy


Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.