Magnetyczne Puzzle CouCou Djeco

Djeco Magentic Puzzle

Magnetyczne puzzle Coucou firmy Djeco to fantastyczna zabawka dla dzieci powyżej drugiego roku życia. Magnesy są bardzo dobrej jakości i wykonane zostały z dbałością o szczegóły. W oczy rzucają się zwłaszcza bardzo żywe kolory oraz kreskówkowy styl, który na pewno przyciągnie uwagę naszych maluchów! 

Djeco Magentic Puzzle
Puzzle na lodówce.

Puzzle składają się tylko z dwóch elementów. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać mało, ale musimy pamiętać, że zabawka ma przede wszystkim sprawiać radość, dawać satysfakcję oraz rozwijać, a nie stresować!

Nigdy wcześniej nie słyszałem o zabawkach Djeco i ten produkt był naszym pierwszym kontaktem z tą firmą. 

Djeco to rodzinna firma, która została założona we Francji w 1954 roku. Pomimo skromnych początków, biznes bardzo szybko się rozrastał i w chwili obecnej Djeco ma swoją siedzibę w Paryżu, a jej zabawki sprzedawane są między innymi w Luwrze oraz angielskiej galerii Tate. Trudno o lepszą rekomendację, prawda?

Djeco Magentic Puzzle
Puzzle w pudełku.

CouCou Djeco

Puzzle znajdują się w eleganckim, zamykanym magnetycznie pudełku. W środku znajdziemy dwanaście wykonanych z drewna zwierzątek. Każde z nich składa się z dwóch elementów. Puzzle są duże i idealnie mieszczą się w małych dłoniach. 

Układamy!

Bawić możemy się na dwa sposoby. Albo dobierając pasujące do siebie elementy, albo tworząc własne, czasami bardzo zabawne kombinacje. Możemy to robić, ponieważ każda górna część zwierzątka pasuje do dolnej. Nic więc nie szkodzi na przeszkodzie, aby dopasować główkę kozy i nogi słonia… 🙂

Puzzle Djeco to edukacyjna zabawka, która potrafi zająć malucha na długi czas. Adam wielokrotnie układał wszystkie zwierzątka na lodówce. Po tylko, by potem je wszystkie zdjąć, wrzucić do pudełka i zacząć od nowa!

Moim zdaniem magnetyczne puzzle Coucou to produkt zdecydowanie godny polecenia!

Djeco Magentic Puzzle
Djeco Magentic Puzzle

Jest to nie tylko zabawka edukacyjna, która  rozwija umiejętność kojarzenia, poprawia zdolności manualne oraz rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, ale na pewno sprawi ona również mnóstwo frajdy naszym dzieciom.

Puzzle są bardzo dobrej jakości i na pewno w przyszłości sięgniemy po więcej zabawek firmy Djeco.

Polecam z całego serca!

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.