Proszę mnie przytulić. Recenzja.

Prosze mnie przytulic

Tato… a co byś powiedział na to, gdybyśmy poszli i przytulili Pana Bobra? – zapytał mały niedźwiadek swojego tatę. W taki sposób rozpocznyna się druga książka duetu Wechterowicz-Dziubak pod tytułem „Proszę mnie przytulić”.

Jak powszechnie wiadomo, nie ma lepszego sposobu na udany dzień niż przytulanie się do kogoś, tak więc dwa misie wyruszyły w podróż z misją przytulania kogo się tylko da:)

Proszę mnie przytulić!

Bajka o tulących misiach to druga książka duetu Wechterowicz-Dziubak, którą kupiliśmy. Jest ona nieco inna niż Uśmiech dla żabki, jednak również jest pełna ciepłego humoru.

Fabuła tej książki bynajmniej nie jest skomplikowana. Dwa misie przytulają każdego, kogo napotkają na swojej drodze – Pana Bobra, Pannę Łasicę, Wilka, a nawet myśliwego!

Proszę mnie przytulić!

Książka jest pięknie ilustrowana, jednak sam tekst jest przeciętny. Sama idea jest bardzo ciekawa, jednak mimo wszystko, czegoś w tej książce brakuje. Również typografia średnio mi się podoba, brakuje mi też wyjustowania tekstu.

Proszę mnie przytulić!

Pomimo wszystkich moich zastrzeżeń, Adamowi książka się podoba i bardzo lubi się przy niej przytulać. Tak więc co jakiś czas do niej wracamy. Gdybym miał oceniać – oprawa, jest przepiękna, treść taka sobie, ale pomimo tego – książka robi robotę:)

Pora się nawzajem przytulić!

Lego Duplo Number Train 10954

Klocki Lego Duplo 10954

Seria/Model: 10954 Pociąg z cyferkami

Marka : Lego Duplo


Autorzy:

Wydawnictwo Ezop

Cena: od 22.71 PLN. Sprawdź na Ceneo!

Zimowy Pucio

 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.