Magnetyczne Puzzle Magneti’Book firmy Janod. Recenzja.

Okładka

Magentyczne Puzzle MagnetiBook firmy Janod to bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich maluchów, które lubią układać puzzle. Są one doskonałą kombinacją edukacji i rozrywki dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Puzzle są łatwe w użyciu, przenośne i wykonane z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i bezpieczeństwo.

MagnetiBook Janod
Tak wygląda pudełko.

Pojedyczny zestaw składa się z magnetycznego pudełka, 18 tematycznych kart oraz 50 magnesów, które pozwalają na tworzenie różnych kombinacji. Wszystkie elementy są przechowywane w tekturowej książeczce, która jednocześnie pełni funkcję planszy do układania puzzli.

MagnetiBook Janod
Otworzone pudełko.

My zdecydowaliśmy się kupić zestaw skupiający się na pojazdach. Pozwala on budować auta, koparki, statki,a nawet rakietę! Tematyczne karty łatwo można umieścić w górnej części pudełka. Każna z nich oprócz obrazka zawiera dużą cyfrę, pokazującą z ilu elementów należy zbudować pojazd. Najłatwiejsze składają się z tylko czterech puzzli, najtrudniejsze zaś – z 10.

MagnetiBook Janod
Układamy!

Puzzle MagnetiBook są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 lat i znakomicie rozwijają małą motorykę. Są bardzo dobrym wyborem dla rączek, które dopiero uczą się precyzyjnego manipulowania niewielkimi elementami.

Zestaw rozwija umiejętności manualne, koordynację ruchowo-wzrokową oraz kreatywność. Dzieci mogą tworzyć nie tylko pojazdy pokazane na kartach, ale i własne konstrucje! Zobaczcie poniżej, co zbudował Adam:)

MagnetiBook Janod
Dzieło Adasia:)

Jednym z największych atutów Magneti’Book jest fakt, że pomagają one dzieciom nauczyć się kolorów, kształtów i wzorów, co jest bardzo ważne w rozwoju intelektualnym dziecka. Ponadto, dzięki tym puzzlom dzieci rozwijają swoją wyobraźnię oraz umiejętności manualne, co zapewnia im nie tylko świetną zabawę, ale też rozwój w wielu różnych dziedzinach.

MagnetiBook Janod
Budujemy robota!
MagnetiBook Janod
Udało się:)

Czy warto kupić puzzle MagnetiBook?

Moim zdaniem Magneti’Book to także doskonały sposób na spędzenie czasu z dzieckiem. Rodzice mogą bawić się razem z maluszkiem, ucząc go nowych rzeczy i rozwijając jego zdolności. Dzięki temu, zabawa staje się jeszcze bardziej wartościowa i pozytywnie wpływa na relacje między rodzicami a dzieckiem.

Podsumowując, Magneti’Book to doskonała propozycja dla rodziców, którzy poszukują zabawki, która pozwoli na równoczesną edukację i rozrywkę ich dziecka.

Magnetyczne puzzle firmy Janod są nie tylko bezpieczne i trwałe, ale także rozwijające i angażujące intelektualnie. Polecam je wszystkim rodzicom, którzy chcą zapewnić swojemu dziecku wartościową zabawę, która przyczyni się do jego wszechstronnego rozwoju. U nas ta zabawka znakomicie się sprawdziła!

MagnetiBook Janod

MagnetiBook

Wydawnictwo: Janod

Podobne zabawki: Puzzle Coucou


1 Komentarz

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.