Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc!

Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc!

Czasami, gdy kupujemy książki wysyłkowo, zdarza nam się popełnić niewielkie błędy.  Tym razem chcieliśmy kupić Adasiowi książkę o Świętym Mikołaju, więc zdecydowaliśmy się na: Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc! Pozycja wydana została przez wydawnictwo Tekturka i oferuje lekkie podejście do tematu, okraszone solidną dawką dobrego humoru!

Na czym więc polegał nasz błąd? Otoż był on bardzo prozaiczny! Niestety Adam jest troszkę zbyt mały,  aby w pełni nacieszyć się tą książką… W chwili obecnej koncentrujemy się tylko na oglądaniu obrazków i otwieraniu okienek, a szkoda ponieważ dawno nie widziałem tak zaskakującej, nieszablonowej i, krótko rzecz ujmując, super pozycji!

Co w takim razie oferuje „Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc!”? 

W tej książce jest mnóstwo rzeczy, które będą zajmowały nasze pociechy. Przede wszystkim to nie jest typowa książka ani bajka o Mikołaju, tylko interaktywny świąteczny podręcznik! Znajdziemy w nim mnóstwo informacji mniej lub bardziej związanych ze świętami. 

Podręcznik

Odkryjemy tutaj nie tylko list do Mikołaja i jego paszport, ale również i podręcznik do lądowania na dachach! Instrukcję wyprzedzania samolotów czy opis maszyn z Krainy Wiecznej Zimy. Książka jest pełna pomysłów, które na pewno nie raz spawią, że uśmiechniecie się nie raz z waszymi pociechami. I na pewno wrócicie do tej książki.

Widzieliście, że, na przykład, Święty Mikołaj posiada odrzutowe Sanie klasy S? Wyposażone w kabinę, fotele do masażu, spa dla stóp oraz telewizję świąteczną? To teraz już wiecie:)

Otwierane okienka kryją wiele ciekawostek. Na końcu książki jest gra; znajdziemy w niej również quiz i łamigłówki. A do tego niewielki dzwoneczek, do przywoływania reniferów:)

„Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc!” zdecydowanie zasługuje na rekomendację i moim zdaniem jest to fantastyczna pozycja, która powinna podobać się wszystkim dzieciom! Nie żałujemy bynajmniej zakupu, ale tylko i wyłącznie faktu, że Adaś nie jest w stanie nacieszyć się w pełni tą książką.

Galeria Elfów.

Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc!

Święty Mikołaj. I ty możesz mu pomóc!

Wydawnictwo: Tekturka

Autorzy: Christopher Edge, Libby Hamilton, A.J. Wood


2 komentarze

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.